تعهد، تخصص و انگیزه: کلید رسیدن به اهداف شرکت لیندنر اتریش
شرکت لیندنر اتریش در سال ۱۹۴۸ (۱۳۲۷ شمسی) توسط جوزف لیندنر که سازنده ماشین‌آلات و دستگاه‌های مخصوص صنعت چوب بود تأسیس شد. مانفرد لیندنر در اوایل دهه ۱۹۸۰ میلادی (۱۳۵۹ شمسی) پی به امکان بازیافت زباله برد و در نتیجه اولین دستگاه خُردکن صنعتی ساخته شد و روز به روز توسعه یافت و برای این کاربرد، به تولید انبوه رسید. بی‌تردید سال ۱۹۹۹ میلادی (۱۳۷۸ شمسی) به عنوان مبداء و آغاز عصر شکوفائی شرکت فن‌آوری بازیافت لیندنر شناخته می‌شود.
امروزه، نسل سوم این شرکت موفق توسط آقای مهندس مانوئل لیندنر رهبری و مدیریت می‌شود و طی چند سال اخیر نوآوری، رشد و اشتیاق مشتریان در سراسر جهان به خوبی مشهود بوده است.
تبحر و مهارت اصلی شرکت صنایع بازیافت لیندنر در تولید ماشین‌آلات و دستگاه‌های خُردکن صنعتی می‌باشد و همه چیز از توسعه، ساخت، تولید و توزیع گرفته تا ارائه خدمات جامع به مشتریان از یک مجموعه صنعتی سرچشمه می‌گیرد. با دستگاه‌های لیندنر، تقریباً هر چیزی را می‌توان خُرد و آسیا کرد از قبیل ضایعات با مصارف صنعتی به عنوان منبع حرارت و سوخت، کاغذ و مقوا، مواد مصنوعی، لاستیک، چوب، منسوجات و خیلی چیزهای دیگر. شرکت لیندنر به یک متخصص در عرصه ساخت ماشین‌آلات خُردکن صنعتی و سیستم‌های یکپارچه کاهش حجم برای تهیه سوخت‌های جایگزین از زباله‌های خانگی، صنعتی و تجاری تبدیل شده است. بیش از ۲۰۰ پرسنل، شش شرکت به ثبت رسیده و همچنین شبکه جهانی برای توزیع و ارائه خدمات ما را قادر ساخته است با انعطاف‌پذیری بیشتری نسبت به تغییر ترجیحات مشتری و الزامات بازار عمل کنیم. هر سال، حدود ۲۰۰ دستگاه خُردکن صنعتی تک‌محور و اجزای دستگاه از قبیل سیستم انتقال و سپراتور از کارخانجات تولیدی ما خارج می‌شود که ۹۳ درصد از آنها مخصوص صادرات هستند.
طیف وسیعی از محصولات چندمنظوره ما شامل دستگاه‌های خُردکن صنعتی اولیه، ثانویه و یونیورسال (همه‌کاره) و همچنین سیستم‌های یکپارچه مخصوص برای فرآوری سوخت‌های جایگزین در طراحی مدولار با فن‌آوری پیشرفته و تکنولوژی قابل اعتماد می‌باشد و طوری پیش‌نیازهای ضروری را ایجاد می‌کنند که بتوان نیازهای خاص مشتریان را با شایستگی لازم برآورده نمود.

شرکت صنایع بازیافت لیندنر

شرکت صنایع بازیافت لیندنر به عنوان کار اصلی و گل سرسبد گروه صنعتی لیندنر می‌باشد. فعالیت اصلی شرکت صنایع بازیافت لیندنر در زمینه فن‌آوری ساخت دستگاه‌های خردکن صنعتی می‌باشد: طیفی متنوع از محصولات شامل دستگاه‌های خردکن تک‌محور، سیستم انتقال و سپراتور، به علاوه یک شبکه جهانی توزیع و ارائه خدمات در این زمینه ایجاد شده است.
به یمن وجود طراحی مدولار پیشرفته و فن‌آوری‌های نوین و قابل اعتماد، نیازهای خاص مشتریان را می‌توان با شایستگی تمام برآورده نمود. این شرکت سنگ بنای تأسیس شبکه گروه صنعتی لیندنر می‌باشد.

شرکت تجدید منابع لیندنر

«کار ما از جائی شروع می‌شود که دیگران رها می‌کنند!» – این شعار ما در شرکت خدماتی و توزیعی لیندنر مستقر در گروسبوتوار آلمان می‌باشد. شرکت تجدید منابع لیندنر در سال ۲۰۰۸ میلادی (۱۳۸۷ شمسی) تأسیس شد و اولین و تنها مرجع شرکت‌های بزرگ دنیا در برنامه‌ریزی و اجرای ساخت کارخانجات با دستگاه‌های خردکن صنعتی برای فرآوری موثر زباله‌های قابل بازیافت می‌باشد، به ویژه برای بازیافت مواد مصنوعی.

خردکن‌های تک‌محور (با توجه به نیاز) در اندازه‌های مختلف با سیستم‌های درایو متفاوت طراحی و در دسترس می‌باشند. شرکت صنایع بازیافت لیندنر به عنوان تولیدکننده، کیفیت و نوآوری این شرکت را تضمین می‌کند.

شرکت صنایع الکترونیک لیندنر

دفتر مکاترونیک واقع در شهر اشپیتال اتریش نماد همزیستی برق صنعتی و فن‌آوری اتوماسیون می‌باشد که برای رفع نیازهای تک‌تک مشتریان سفارشی‌سازی شده است. شرکت صنایع الکتریک لیندنر از سال ۲۰۰۹ میلادی (۱۳۸۸ شمسی) تاکنون به عنوان بخشی از شبکه لیندنر فعالیت کرده است؛ این گروه از دانش فنی و همکاری نزدیک با شرکای تجاری خود برای پیشبرد نوآوری پیشرفته در فن‌آوری اتوماسیون صنعتی، به عنوان مثال، در سیستم‌های کنترل هوشمند، به ویژه در زمینه‌های فن‌آوری ساخت دستگاه‌های خردکن صنعتی و مهندسی این سیستم‌ها بهره برده است.
هر روز، مشتریان از سرعت عمل و هماهنگی موجود در برنامه‌ریزی پروژه، طراحی نرم‌افزار، ساخت کنترل پانل و نصب و راه‌اندازی آنها در یک مجموعه منسجم بهره می‌برند.

شرکت لیندنر آمریکا

شرکت صنایع بازیافت لیندنر به نیاز مشتریان خود از سرزمین فرصت‌ها یعنی آمریکا پاسخ داد! به منظور پاسخگویی به تقاضای رو به رشد از قاره آمریکای شمالی، شرکت لیندنر امریکا در سال ۲۰۱۰ میلادی (۱۳۸۹ شمسی) در شهر رالی ایالت کارولینای شمالی راه‌اندازی گردید. آقای مهندس آندریاس شوارتز بازار آمریکا را به خوبی می‌شناسد و مدیریت این کسب‌وکار را به شایستگی و با شور و شوق انجام می‌دهد.
شرکت لیندنر آمریکا نمایندگی تمام شرکت‌های لیندنر در ایالات متحده آمریکا و کانادا بوده و به طور مداوم، موجب رشد و شکوفائی شرکت در این منطقه گردیده است.

خردکن‌های سیار لیندنر

شرکت خردکن‌های صنعتی سیار لیندنر در اواخر سال ۲۰۱۱ میلادی (۱۳۹۰ شمسی) تأسیس شده و در آیزناخ (تورینگن آلمان) واقع شده است. در این مکان، دستگاه‌های خردکن سیار دومحور ساخت، تولید و توزیع می‌شوند. به منظور انطباق با درخواست‌های متعدد مشتریان، لیندنر در حال حاضر یک راهکار انعطاف‌پذیر نیز به منظور کاهش حجم و بازیافت ضایعات چوب، زباله واحدهای مسکونی و تجاری، فله و همچنین ریشه‌ها و تنه درختان، و مواد زیست‌توده با دستگاه‌های خردکن سیار ارائه می‌دهد.
مسئول فروش و توزیع آقای مهندس گرهارد بوهل است. وی تجربه طولانی و دانش فنی خود را به شرکت لیندنر به ارمغان آورده است و می‌خواهد کیفیت اثبات شده ماشین‌آلات لیندنر را برای دستگاه‌های خردکن صنعتی دومحور نیز پیاده نماید.

چوب خردکن‌های صنعتی

شرکت ماشین‌های چوب خردکن لیندنر در آغاز سال ۲۰۱۳ میلادی (۱۳۹۲ شمسی) تأسیس گردید و در شهر اشپیتال درائو اتریش واقع شده است و جوان‌ترین عضو «خانواده لیندنر» می‌باشد. گروهی از تکنسین‌های باتجربه و بسیار ماهر اقدام به طراحی و ساخت یک دستگاه خردکن زیست‌توده که به وسیله تراکتور جابجا می‌شود نمودند که نیازهای متنوع صنعت چوب را برآورده می‌سازد و دارای ویژگی‌های ابتکاری بسیاری با مصرف بهینه انرژی می‌باشد.
دستگاه آنتاگوار پ ۶۰۰ عمدتاً برای خرد کردن قلمه درختچه‌ها، تنه درختان و باقیمانده چوب‌های جنگلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدیر عامل شرکت آقای مهندس اریش کوردیه، که یک متخصص باتجربه در ساخت ماشین‌های چوب خردکن صنعتی است، مسئول توزیع این دستگاه‌های زیست‌توده می‌باشد.